شرکت الکل طبی آذربایجان به همت سرمایه گذاران اهل کشور آذربایجان در شهر اردبیل با حمایت های مسئولین استانی در آذر ماه سال 98 افتتاح گردید .

این شرکت با استفاده از به روزترین دستگاههای تولید الکل اتیلیک در جهان مدل 2018 که متعلق به کشور آلمان می باشد توانسته بهترین محصول تولیدی خود در مقایسه با بسیاری از کشورهای مطرح جهان در تولید اتانول رقابت داشته باشد . قابل ذکر است ماشین الات تقطیر الکل این شرکت توانایی الکل گیری از تمامی محصولات منجمله ملاس چغندر و نیشکر ، شکر ، آرد ، میوه جات و دیگر محصولاتی که در آن گلوکز و فروکتوز داشته باشد استحصال نماید . برجک تقطیر این شرکت شامل 4 ستون بزرگ تقطیر می باشد که با توجه به نوع آلیاژ و ترکیبات استفاده شده در این ستون ها از نظر خالص سازی الکل که در قسمت انالیز اتانول 96% به آن اشاره شده قابل مشاهده می باشد که نمایانگر کیفیت بالای محصول تولیدی است . همچنین  این شرکت  با بهره گیری از دانش مهندسین  طراز اول جهانی از کشور های مختلف به این کیفیت بالا دست یافته است .

فعل حال ماده اولیه کارخانه برای استحصال اتانول با خلوص های متفاوت اعم از 96% و ... برگرفته از شکر و آرد می باشد . قابل ذکر است که اکثر کارخانه های تولیدی در ایران از تفاله های ملاس چغندر قند برای استحصال استفاده می کنند که در مقایسه با شکر و آرد کیفیت پایین تری را شامل می شود .

 

محصول تولیدی و ظرفیت تولید

 

بسته بندی 


محصولات الكل به صورت فله و در صورت سفارش مشتري به صورت بشكه‌هاي 220 ليتري عرضه مي‌شود


شرح محصول 


الكل طبي در واقع همان الكل اتيليك يا اتانول 96 درجه است كه حاوي 4% آب مي‌باشد.


کاربرد 


اتانول استفاده‌هاي بسيار متنوعي دارد. علاوه بر كاربردهاي پزشكي در صنايعي مانند صنايع دارويي، بهداشتي، عطر سازي، رنگ‌سازي و نظامي ، ضد یخسازی ، سرکه سازی و به عنوان حلالدر آزمایشگاه كاربرد داشته و همچنين در صورت استفاده از يك واحد آب‌گيري (مانند Molecular Sieve) مي‌تواند به عنوان اتانول سوختي مورد استفاده قرار گيرد.


ظرفیت تولید

 

میزان تولید روزانه این شرکت 10 تن در روز می باشد .

 

Template Design:Dima Group

اردبیل - شهرک صنعتی 2 - خیابان صنعت 3 - قطعه 421

نقشه شرکت الکل طبی آذربایجان

تماس با ما

شرکت الکل طبی آذربایجان

آدرس : استان اردبیل - شهرستان اردبیل - شهرک صنعتی 2 - خیابان صنعت 3 - قطعه 421                 کد پستی :5618147819

ایمیل : alcohol.aze@gmail.com

تلفکس : 04533873973

شماره همراه : 09148040923